Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję

Przewodnik Zamawiającego

Jeśli mają Państwo pytania związane z zakupem programów SPECBUD (przed i po zamówieniu) to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo oraz za pośrednictwem formularzy dostępnych na stronie internetowej.

Zamówienie programów

 • bezpośrednio ze strony internetowej za pośrednictwem formularza zamówienia (najszybszy sposób),
 • mailowo na adres programy@specbud.pl,
 • telefonicznie pod numerami: +48 32 234 61 01, +48 604 167 847,
 • listownie na adres: 44-100 Gliwice, ul. Kościuszki 1c.

Płatność za programy

Standardowo płatności realizowana jest przelewem na podstawie Faktury Proforma lub zamówienia złożonego przez formularz z naszej strony internetowe. Po otrzymaniu płatności lub potwierdzenia wykonania przelewu (np. w formie pliku PDF) przygotowujemy Państwa instalację i razem z fakturą końcową wysyłamy kurierem.
ING  Bank Śląski  nr rach. 68 1050 1298 1000 0090 7847 9756

Dostawa programów

 • Przesyłka kurierska – standardowo programy wysyłamy przesyłką kurierską Pocztex 24 obsługiwaną przez Pocztę Polską. Czas dostawy wynosi zwykle 1 dzień roboczy. Po nadaniu przesyłki, na Państwa adres e-mail powinna dotrzeć informacja o numerze przesyłki kurierskiej. Status przesyłki można wtedy śledzić w bezpłatnej aplikacji mobilnej Envelo lub na stronie internetowej Poczty Polskiej po podaniu numeru przesyłki. Jeśli kurier nie zastanie Państwa pod adresem dostawy, to paczkę można będzie odebrać w odpowiednim oddziale Poczty Polskiej przez 2 tygodnie (odpowiednie informacje na ten temat, kurier zostawi zapisane na awizo).
 • Odbiór osobisty – możliwy jest także odbiór osobisty programów w naszym biurze w Gliwicach przy ul.Kościuszki 1c/210 lub w Warszawie przy ul. Czereśniowej 98/231. Chęć wyboru takiej opcji prosimy przekazać nam na etapie składania zamówienia.

Zawartość przesyłki

Przesyłka, którą do Państwa wysyłamy zawiera: płytę DVD z instalacją programów, klucz zabezpieczający USB (tylko przy zakupie nowej licencji naszych programów), instrukcję instalacji i użytkowania programów oraz fakturę końcową w wersji papierowej.
Szczegółowe materiały instruktażowe i inne materiały szkoleniowe dostępne są w formie obszernych plików pomocy (w każdym programie SPECBUD) oraz do pobrania na naszej stronie internetowej w dziale Do pobrania.

Licencje

Rodzaje licencji można podzielić ze względu na przeznaczenie: komercyjne, demonstracyjne, edukacyjne oraz sposób wykorzystania: lokalnie na jednym komputerze lub w sieci komputerowej na wielu komputerach. Więcej informacji na temat licencji w dziale Rodzaje licencji.

Klucze zabezpieczające

Programy SPECBUD zabezpieczane są za pomocą kluczy sprzętowych Sentinel HASP wpinanych do portu USB. W zależności od typu licencji są to klucze 1-stanowiskowe oraz sieciowe (10-stanowiskowe i 50-stanowiskowe). Więcej informacji na temat kluczy w dziale Rodzaje licencji.

Wymagania sprzętowe

 • Pamięć główna: min. 1 GB RAM
 • Miejsce na dysku: min. 1 GB
 • System operacyjny: Windows Vista / 7 / 8 / 10 (32/64 bit)
 • Dodatkowe:
  • port USB 2.0 (nie dotyczy wersji DEMO)
  • połączenie z internetem (np. do aktualizacji)
  • zalecana rozdzielczość ekranu 1920 x 1200 px (96 dpi)

Przydatne pliki do pobrania