Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję

Zamówienie programów

  • Programy
  • Dane
  • Przesyłka
  • Podsumowanie
  • Koniec
Prosimy wybrać odpowiednią opcję poniżej.


Rozszerzenia i aktualizacje licencji posiadanych wersji programów SPECBUD wyceniane są indywidualnie, dlatego prosimy o przesłanie zapytania/zamówienia za pośrednictwem formularza kontaktu z Działem Handlowym.

Po otrzymaniu wiadomości prześlemy Państwu mailowo indywidualnie przygotowaną ofertę lub fakturę pro-forma.

Aby przejść do formularza kontaktu z Działem Handlowym kliknij Dalej.


UWAGA: Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Nasza firma udostępnia licencje edukacyjne-studenckie programów SPECBUD studentom, uczniom i nauczycielom szkół wyższych i średnich o profilu technicznym.

Licencja edukacyjna-studencka jest udzielana bezpłatnie na okres do 1 roku, z możliwością jej przedłużenia na kolejne okresy, po udokumentowaniu przez Licencjobiorcę statusu studenta lub ucznia. W ramach tej licencji oprogramowanie i dokumentacja SPECBUD mogą być wykorzystywane wyłącznie do celów edukacyjnych Licencjobiorcy i nie mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych (zarobkowych).

Warunkiem otrzymania wersji edukacyjnej-studenckiej programów SPECBUD jest przesłanie wypełnionego niniejszego formularza zamówienia zawierającego obowiązkowo następujące załączniki:

  • skan ważnej legitymacji studenckiej, uczniowskiej lub nauczycielskiej (ewentualnie skan zaświadczenia z Dziekanatu/Katedry o wykonywaniu pracy dyplomowej),
  • potwierdzenie wpłaty zwrotnej kaucji za klucz zabezpieczający w wysokości 200 zł (numer naszego konta bankowego: 68 1050 1298 1000 0090 7847 9756, tytuł przelewu: „IMIĘ NAZWISKO - kaucja za klucz SPECBUD”).

Uwagi:

  • Klucz zabezpieczający wysyłamy kurierem, zaś pliki instalacyjne drogą mailową. Przedłużenie licencji na kolejne okresy odbywa się natomiast przez internet.
  • Zwrotu wpłaconej kaucji dokonujemy po zwróceniu osobiście lub kurierem/przesyłką poleconą w ‘bezpiecznej’ kopercie sprawnego klucza zabezpieczającego. W przypadku nie zwrócenia klucza zabezpieczającego w ciągu 2 miesięcy od momentu wygaśnięcia licencji czasowej z kaucji pobierana jest opłata 200zł za niezwrócony klucz zabezpieczający (paragon można wtedy odebrać w siedzibie naszej firmy).

Dodaj więcej załączników
razem netto: 0,00 zł
Razem brutto: 0,00 zł
Przewiń stronę do góry aby zobaczyć listę błędów *