Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję

Certyfikat legalności oprogramowania SPECBUD

Opublikowano: 2023-01-20

W związku z zapytaniami naszych Klientów dotyczącymi otrzymania dokumentu potwierdzającego legalność posiadanego przez nich oprogramowania SPECBUD wprowadziliśmy możliwość zamawiania CERTYFIKATU LEGALNOŚCI OPROGRAMOWANIA SPECBUD.

CERTYFIKAT LEGALNOŚCI OPROGRAMOWANIA SPECBUD jest wystawiany w wersji elektronicznej i stanowi potwierdzenie, że zakupione programy SPECBUD pochodzą z legalnego źródła, a Państwo jesteście ich legalnymi Użytkownikami.

Certyfikat to dokument, który może być Państwu przydatny np. podczas kontroli/audytu legalności oprogramowania w firmie albo jako załącznik do tworzonej dokumentacji projektowej (np. podczas składania ofert przetargowych), wykazujący, że została sporządzona na legalnym oprogramowaniu, co jest niejednokrotnie wręcz wymagane przez inwestora lub zlecającego projekt.

W celu zamówienia CERTYFIKATU LEGALNOŚCI OPROGRAMOWANIA SPECBUD prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym na adres programy@specbud.pl lub telefonicznie na numer 32 234 61 01 (wew.1).

W wiadomości prosimy o podanie numeru posiadanego klucza zabezpieczającego do programów SPECBUD.
 

Certyfikat legalności oprogramowania SPECBUD