Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję

Wsparcie dla programów SPECBUD 11

Opublikowano: 2023-09-06

Od dnia 1 pażdziernika 2023 r. wsparcie dla programów SPECBUD wersji 11 przestanie być oferowane. Od tego dnia nie będzie też możliwości uzyskania instalatorów wersji komercyjnej dla programów SPECBUD 11 (zalecamy zarchiwizowanie posiadanych płyt DVD z instalatorami SPECBUD 11). .

Uwaga: Jeśli jesteś Użytkownikiem programów SPECBUD 11, to sprawdź czy masz płytę instalacyjną (instalator) swoich programów. Jeśli jej nie masz i potrzebujesz indywidualnego instalatora tych programów do swojego klucza zabezpieczającego, to możesz go otrzymać odpłatnie tylko do 30 września 2023 r. 
Koszt przygotowania i wydania takiego instalatora (wersja elektroniczna pobierana z serwera) to 190zł netto. W celu zamówienia instalatora prosimy o kontakt mailowy na programy@specbud.pl lub przez formularz: https://www.specbud.pl/dzial-handlowy