Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję

Reportaż z konferencji WPPK 2011

Opublikowano: 2011-03-15

W dniach 9-12.03.2011r. w CKIR 'Orle Gniazdo' w Szczyrku odbyły się XXVI Ogólnopolskie Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji. Konferencja, której tematem było ‘Budownictwo Ogólne’, zgromadziła kilkuset uczestników oraz wielu wystawców z całego kraju.
W gronie firm prezentujących oprogramowanie dla budownictwa swoje stoisko wystawowe miało też Biuro Inżynierskie SPECBUD s.c.  Podczas tegorocznych Warsztatów promowaliśmy nową ofertę programów SPECBUD v.9.0.

Przy naszym stoisku i w kuluarach konferencji mieliśmy okazję przeprowadzić rozmowy z obecnymi na konferencji Użytkownikami programów SPECBUD oraz licznym gronem osób ze środowiska budowlanego w Polsce.

SPECBUD s.c. był też zaangażowany w przygotowanie i prowadzenie wieczoru inżynierskiego pt. ‘Wdrożenie Eurokodów do projektowania’.

Wszystkim dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i miłą rozmowę oraz za zgłoszone uwagi do programów SPECBUD.

Spotkanie na WPPK 2011Spotkanie na WPPK 2011