Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję

SPECBUD na konferencji WPPK 2015

Opublikowano: 2015-03-31

W dniach 25-28.03.2015r. w CKIR 'Orle Gniazdo' w Szczyrku odbyła się konferencja XXX Ogólnopolskie Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji. Zgromadziła ona kilkuset uczestników oraz kilkudziesięciu wystawców z całego kraju.

Wśród wystawców, po raz kolejny swoje stoisko z programami miało Biuro Inżynierskie SPECBUD. Prezentowaliśmy aktualną ofertę oprogramowania dla budownictwa - programy SPECBUD PN i SPECBUD EN oraz programy nowej grupy NARZĘDZIA PROJEKTANTA.

Podobnie jak w poprzednich latach, przy naszym stoisku i w kuluarach, przeprowadziliśmy wiele rozmów i dyskusji z uczestnikami Warsztatów, w tym z liczną grupą Użytkowników programów SPECBUD. Dziękujemy wszystkim za życzliwe opinie oraz za wszelkie uwagi do programów.

Spotkanie na WPPK 2015Spotkanie na WPPK 2015Spotkanie na WPPK 2015Spotkanie na WPPK 2015Spotkanie na WPPK 2015Spotkanie na WPPK 2015