Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję

Spotkaliśmy się na konferencji WPPK 2014

Opublikowano: 2014-04-03

W dniach 26-29.03.2014r. w CKIR 'Orle Gniazdo' w Szczyrku odbyła się konferencja XXIX Ogólnopolskie Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji, której tematem były „Naprawy i wzmocnienia konstrukcji budowlanych. Konstrukcje żelbetowe”. Zgromadziła ona kilkuset uczestników oraz rekordową liczbę wystawców z całego kraju.
Biuro Inżynierskie SPECBUD po raz kolejny miało swoje stoisko na tej konferencji, na którym prezentowaliśmy aktualną ofertę oprogramowania dla budownictwa - Pakiet SPECBUD v.10
Podobnie jak w poprzednich latach, przy naszym stoisku i w kuluarach konferencji przeprowadziliśmy liczne rozmówy i dyskusje merytoryczne z uczestnikami Warsztatów, w tym z wieloma Użytkownikami programów SPECBUD.

Nasze działania zostały zauważone i docenione przez uczestników konferencji, czego dowodem było przyznanie naszej firmie III nagrody w konkursie na Najbardziej Kompetentnego Wystawcę WPPK 2014. Z otrzymania tego wyróżnienia cieszymy się tym bardziej, ponieważ w grupie trzech laureatów tego konkursu byliśmy jedyną firmą wystawiającą oprogramowania dla budownictwa.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko dziękujemy za miłą rozmowę i zgłoszone uwagi do programów SPECBUD. 

Spotkanie na WPPK2014Dyplom WPPK2014