Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję

Spotkaliśmy się na konferencji WPPK 2016

Opublikowano: 2016-03-01

Konferencja WPPK 2016 (24-27.02.2016r.) jak zwykle zgromadziła w CKIR 'Orle Gniazdo' w Szczyrku kilkuset uczestników z całego kraju oraz wielu wystawców, a wśród nich także naszą firmę.

Podczas czterech dni konferencji zaprezentowane zostało kilkanaście referatów (program konferencji) poświęconych problemom napraw i wzmocnień konstrukcje metalowych, posadzek przemysłowych i lekkiej obudowy. Wśród nich znalazł się także wykład dra inż. Mariana Kazek (Biuro Inżynierskie SPECBUD) pt. "Wzmacnianie konstrukcji stalowych przez zmianę schematu statycznego".

Na stoisku odwiedziło nas wielu uczestników konferencji, wśród których było liczne grono użytkowników programów SPECBUD, zawitali do nas także profesorowie z różnych Uczelni - wykładowcy konferencji. Jak widać na zamieszczonych zdjęciach, zdarzało się, że nasze stoisko było niekiedy wręcz oblężone. Dziękujemy wszystkim za miłe rozmowy i zgłaszane uwagi, które pomagają rozwijać programy SPECBUD.

Spotkanie na WPPK 2016Spotkanie na WPPK 2016Spotkanie na WPPK 2016Spotkanie na WPPK 2016Spotkanie na WPPK 2016Spotkanie na WPPK 2016Referat na WPPK 2016 - Marian KazekReferat na WPPK 2016 - Marian Kazek