Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję

Spotkaliśmy się na WPPK 2010

Opublikowano: 2010-03-15

W dniach 10-13.03.2010r. w CKIR 'Orle Gniazdo' w Szczyrku odbyły się jubileuszowe XXV Ogólnopolskie Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji. Konferencja, która zgromadziła prawie 600 uczestników oraz 50 wystawców z całego kraju, otwarła kolejny czteroletni cykl szkoleniowy zatytułowany 'Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjno - materiałowo - technologiczne'.

Wśród wystawców, po raz drugi z rzędu, swoje stoisko wystawowe miało Biuro Inżynierskie SPECBUD. Podczas Warsztatów prezentowaliśmy aktualną ofertę oprogramowania dla budownictwa - Pakiet SPECBUD v.8.1.

Podobnie jak 2009 roku, przy naszym stoisku oraz w kuluarach przeprowadziliśmy wiele rozmów i dyskusji z uczestnikami Warsztatów, w tym z liczną grupą Użytkowników programów SPECBUD. Dziękujemy za życzliwe opinie oraz za wszelkie uwagi wnoszone do programów.

Spotkanie na WPPK 2010Spotkanie na WPPK 2010