Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce. Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję

Uwaga na firmy podszywające się pod SPECBUD !

Opublikowano: 2022-06-21

Z przykrością informujemy, że spotkaliśmy się z przypadkami podszywania się pod naszą firmę Biuro Inżynierskie SPECBUD Sp.J. i naruszania chronionego prawem znaku towarowego ‘specbud’.

Ostrzegamy zatem Państwa, że firma Macrosoft Jacek Guzek (wcześniej: Net System Jacek Guzek) z siedzibą w Katowicach (strony firmy to m.in.: www.macrosoft.info.pl oraz www.ns24.net) w sprzedawanych przez siebie programach komputerowych dla branży budowlanej stosuje nazwy ‘SPECBUD’ i ‘SPECBUD 2022’, co stanowi czyn nieuczciwej konkurencji i może wprowadzać w błąd, gdyż nie są to nasze programy.

Zwracamy Państwa uwagę na to, że w kontaktach z naszymi Klientami używamy tylko adresów mailowych w domenie @specbud.pl, a wszelkie informacje o naszych programach znajdziecie Państwo na naszej stronie www.specbud.pl.